Добавлено 12.02.2017 20:56
Як користуватися аромолампою?

Як користуватися аромолампою?

Найбільш простий і приємний спосіб використання ефірних масел - аромалампи. За часів античної культури аромалампи носила назву «Юм», що в перекладі означало «повелитель вогню». Її використання не вимагає специфічних знань і полягає в повільному томлінні ароматичної олії в спеціальній ємності, завдяки якому повітря в приміщенні набуває чарівний аромат. Аромалампи - це не тільки найбільш простий, але і найдієвіший спосіб створити в приміщенні притягальну атмосферу та отримати насолоду від вишуканих пахощів.

Призначення
Аромалампи є прекрасним інструментом для проведення ароматерапії і ароматизації приміщення. Це швидкий і зручний спосіб додати приміщенню приємний запах. За допомогою аромаламп ви можете наповнити ваш будинок або офіс бадьорять або релаксуючим ароматами улюблених ефірних масел, які допоможуть вам підняти настрій або розслабитися після важкого робочого дня, поліпшити самопочуття, підняти тонус і наситити організм життєвою енергією. Оригінальний дизайн аромалампи прикрасить Ваш інтер'єр. Аромалампи також може послужити хорошим, корисним і стильним подарунком на будь-яке свято.

Пристрій
Вихідний матеріал, з якого зроблена аромалампи, ні в якому разі не повинен взаємодіяти з ароматичною олією. Найбільшою популярністю користуються керамічні аромалампи, плюсом яких є мінімальний час нагрівання, доступна ціна і широкий ассортимент. Головною характеристикою класичних аромаламп є те, що в них використовується джерело відкритого вогню. Найчастіше це парафінові свічки, укладені в металеву оправу. Конструкція аромалампи зі свічкою включає в себе дві частини: підстава, в яке ставиться свічка, і розташовану безпосередньо над свічкою верхню частину у формі невеликої чаші для води і масла. Вогонь від свічки змушує масло випаровуватися і таким чином поширюватися в навколишньому повітрі.

Спосіб застосування
Перед безпосереднім застосуванням аромалампи приміщення необхідно провітрити, і тільки після цього вже запалити лампу, закривши вікна і двері. Чашу аромалампи на 2/3 заповніть водою і додайте в неї необхідну кількість крапель одного або суміші з 3-5 найменувань ефірних масел. Щоб забезпечити необхідну концентрацію з урахуванням вікових категорій пацієнтів і поставленої мети, розрахунок необхідної кількості ефірних масел краще проводити на 1 м3 приміщення. В середньому кількість внесених ефірних масел становить - 1-2 краплі на 3 - 5 м2 площі приміщення. Після внесення в чашу з водою потрібної кількості ефірних масел в нижню частину аромалампи ставлять запалену свічку. Після того як свічка нагріє суміш, летючі пари масла почнуть швидше випаровуватися і рівномірно розсіюватися в повітрі приміщення. Рекомендована температура води коливається в межах 50-60 градусів. Слідкуйте за тим, щоб вода не кипіла. При інтенсивному випаровуванні воду в чашу необхідності регулярно доливати. При такій ароматизації ефірні масла разом з парами води мономолекулярної розподіляються в повітряному просторі приміщення. Тривалість сеансу звичайно становить 25-30 хв, хоча іноді сеанс може тривати до 3-4 годин. Збільшувати тривалість сеансу слід поступово. Процедуру ароматизації можна проводити 1-2 рази на добу, курс до 3-х тижнів. Процедура найбільш ефективна для санації приміщення, профілактики та лікування ГРВІ та судинних дисфункцій, а також корекції психоемоційного стану та інтелектуальних можливостей.

Запобіжні заходи
Палаюча лампа повинна бути розміщена строго по правилам техніки безпеки. Захистіть дітей від відкритого вогню і контакту з ефірними маслами. Для прогрівання лампи не бажано використовувати ароматизовані свічки, так як в них, як правило, використовуються синтетичні ароматизатори, які здатні повністю перекрити тонкий аромат ефірних масел. Перед застосуванням ефірного масла вперше, переконайтеся, що у Вас немає алергії на його компоненти. Будьте обережні, зазначені в інструкції до вживаного ефірного масла.