Добавлено 15.01.2016 23:22

Природні ліки проти паразитів

Ні для кого не секрет, що від паразитарних хвороб страждає велика частина населення світу. Для боротьби з паразитами розроблені медикаментозні препарати і про це написано значні трактати. Але в природній коморі є чудові та ефективні ліки, які смертельні для паразитів.


 


Варто розуміти, що існує багато різних видів паразитів. Тому абсолютно не виключено, що у вас і у третини ваших близьких і знайомих в організмі живуть паразити. Якщо припустити, що багато видів паразитуючих мікроорганізмів залишаються ще невідомими і невивченими, то ймовірність зараження паразитами практично кожної людини стає цілком закономірною реальністю. А у випадку, якщо до розряду паразитів зарахувати грибок, то можна аргументовано стверджувати, що більша частина населення світу відчуває проблеми зі здоров'ям через паразитів.


 


Відомі натуральні продукти рослинного походження, які добре справляються з паразитами в організмі людини.


 


1. Часник ефективно бореться з усіма шкідливими організмами, що загрожують здоров'ю людини. Його погано переносять всілякі віруси, грибки, бактерії, паразити і навіть рак. Часник - це вражаючий продукт, який є кращим засобом у боротьбі з вірусами і бактеріями. Він також здатний виводити з організму важкі метали, відмінно відлякувати кровосисних паразитів (комарів, кліщів і бліх).


 


2. Чорний горіх і його шкаралупа здатні очищати кров і кишечник людини. Шкаралупа чорного горіха використовується для лікування грибкових інфекцій. Сік зеленої шкаралупи (тільки зеленої) використовують для знищення паразитів.


 


3. Полин гіркий - потужна зброя проти кишкових глистів. А ось вагітним і годуючим груддю жінкам таке лікування не рекомендується.


 


4. Гвоздика - у боротьбі з яйцями глистів в кишечнику використовують ефірну олію гвоздики.


 


5. Чебрець відмінно стимулює роботу вилочкової залози - головної залози імунної системи. А також це рослина допомагає стимулювати природні захисні механізми людського організму. Масло чебрецю ефективно вбиває паразитів, що знаходяться в шлунково-кишковому тракті.


 


6. Масло орегано - хороше Антипаразитні і протигрибковий засіб, яке вбиває всі шкідливі організми і здатне знищити мікробне середовище в кишечнику.


 


7. Коптіс китайський містить речовину під назвою берберин, яке відповідає за широкий спектр протимікробних властивостей рослини.


 


8. Діатоміт (гірська мука) чудово абсорбує кишкову паличку, ендотоксини, віруси, залишки фосфорорганічних пестицидів і ліків. Також діатоміт знищує кишкових паразитів, віруси, абсорбує токсини, відмінно очищає кишечник.