Добавлено 20.11.2016 23:39
Відкрий для себе ZIAJA

Відкрий для себе ZIAJA

Асортимент товарів аптек "Шипшина" поповнився продукцією фірми Ziaja.

Ziaja Ltd. - польський виробник фармацевтичної продукції та високоякісної косметики на основі натуральних інгредієнтів для догляду за обличчям, тілом та волоссям. Це сімейна компанія, заснована в 1989 році в Гданську Олександра фармацевтами і Зенон Ziaja.

Косметика Ziaja Ltd. поєднує високоякісні природні компоненти, такі як рослинні екстракти і вітаміни, з сучасними технологіями. Формули засновані на фармацевтичних дослідженнях. Вся продукція, перш ніж вступити на ринок, проходить клінічні випробування в медичній академії в Гданську (Польща) і сертифікована Національною радою гігієни та Інститутом лікарських препаратів.
Мета Ziaja Ltd. в тому, щоб забезпечити найбільш інноваційні, високоякісні і передові продукти за конкурентноздатною ціною для жінок, чоловіків і дітей різного віку. Ця продукція отримала безліч нагород і почесних звань.

Керівництво компанії складається з фармацевтів і хіміків, деякі з яких є дослідниками. Ziaja ТОВ має свої власні мікробіологічні, фізико-хімічні дослідні лабораторії і виробничі лабораторії, а також власний відділ контролю якості. Лабораторне обладнання та системи контролю якості дозволяють Ziaja ТОВ виготовляти продукти найвищої якості.

Ziaja ТОВ спеціалізується на продуктах по догляду за обличчям і тілом, а також випускає шампуні і кондиціонери для волосся, засоби для жіночої гігієни та зубні пасти.

Запрошуємо Вас в мережу аптек "Шипшина" та придбати косметику фірми Ziaja та інших відомих брендів по мінімальних цінах.
Прикріплення: Картинка 1